Rólunk:

A 2019-2020-as tanév Mákvirágjai:                            ... valamint a NagyForMák:
  1. Bárdy Marcell 7.c                                         Bálintfy Cintia
  2. Bernáth Ádám Levente 7.e                           Czégeni István
  3. Bistey Brigitta 5.b                                        Endrédi Nóra
  4. Czégeni Anita 8.b                                        Fedoszov Emília
  5. Csige Johanna 5.b                                       Gerse Eszter
  6. Csizmazia Kamilla 7.b                                   Kovács Botond
  7. Csongár Mátyás 6.b                                     Kovács Dániel
  8. Galló Gréta 6.b                                            Kovács Zoltán
  9. Gerse Réka 6.b                                            Szabó György
  10. Grnák Ádám 5.b
  11. Grnák Anna 8.b
  12. Horváth Jázmin 5.b
  13. Horváth Réka 6.d
  14. Kardos Kinga 7.c
  15. Kelemen Kristóf 4.a
  16. Kiss-Ochtinszky Karin 5.b
  17. Málits Cili 7.b
  18. Nyerusai Léna 7.c
  19. Nyerusai Luca 6.d
  20. Papp Kristóf 6.b
  21. Ranga Réka 7.b
  22. Stiller Kitti 5.b
  23. Szabó Kamilla 5.b
  24. Szőke Bende 6.b
  25. Tar Boldizsár 5.b
  26. Uvacsek Zsófia 5.b
  27. Varró Dorka 5.b
  28. Wolf Ákos 7.c
  29. Wolf Anna 4.d
  30. Xu An 6.b
 
A színjátszó kör tagjai a 2018/2019-es tanévben: 
  1. Bárdy Marcell 6.c
  2. Bernáth Levente 6.e
  3. Czégeni Anita 7.b
  4. Csizmazia Kamilla 6.b
  5. Csongár Mátyás 5.b
  6. Galló Gréta 5.b
  7. Grnák Anna 7.b
  8. Hatos Laura 7.b
  9. Horváth Réka 5.d
  10. Kardos Kinga 6.c
  11. Kelemen Kristóf 3.a
  12. Korponai Eszter 5.b
  13. Kovács Botond 10. ?
  14. Kovács Szellő 5.b
  15. Málits Cili 6.b
  16. Nyerusai Léna 6.c
  17. Nyerusai Luca 5.d
  18. Papp Kristóf 5.b
  19. Ranga Réka 6.b
  20. Szabó Hanna 5.b
  21. Szabó Mikolt 5.d
  22. Szőke Bende 5.b
  23. Xu An 5.b
 

A színjátszó kör tagjai 2018-ben (ezt hadd hagyjam így...:)

  1. Assani Áron 8.b
  2. Bálintfy Cintia 11. valami
  3. Bárdy Marcell 5.c
  4. Béres Lili 9.valami
  5. Bernát Levente Adrián 5.e
  6. Bodonyi Balázs 8.c
  7. Czégeni Anita 6.b
  8. Czégeni István 8.b
  9. Csizmazia Kamilla 5.b
  10. Dékány Krisztián 8.c
  11. Farkas Boróka 5.b
  12. Farkas Bulcsú 7.c
  13. Hatos Laura 6.b
  14. Juhos Fanni 8.c
  15. Kardos Kinga 5.c
  16. Kelemen Kristóf 2.a (!!!)
  17. Kis Hanna 5.d
  18. Kovács Botond 9. valami
  19. Kovács Zoltán 8.d
  20. Málits Cili 5.b
  21. Matisz Antónia 6.b
  22. Nagy Evelin 7.a
  23. Nyerusai Léna 5.c
  24. Ovcsár Kata 5.d
  25. Papp Vanessza 6.b
  26. Quasem Said 8.vc
  27. Ranga Réka 5.b
  28. Szilágyi Barnabás 5.c
  29. Tóth Alexandra 8.c

 

 

 

 

Műveink:

Békakirály (2004)

Az erdei kunyhó  (2005)

Mátyás király történetei (2006)

Segítség, ember! (2007)

Egypercesek (2008)

Szegény Dzsoni és Árnika (2009)

Elek apó meséi-vel (2010)

Az ezeregyéjszaka meséi (2011)

A Rejtekadó-erdő meséi (2012)

Lidérc anyó kendője (2013)

A kiskakas gyémánt félkrajcárja (2014)

Az igazmondó  juhász (2015)

A Négyszögletű Kerek Erdő meséi (2016)

Doktor Bubó és az évszázad bűnténye (2016)

Panov apó meséje (2016)

Lúdas Matyi (2017)

A mi János vitézünk (2017)

A hét kecskegida és a farkasok (2018)

Az elcserélt ajándék (2018 karácsonya)

Rigócsőr királyfi és a Mesék kútja (2019)

Rómeó, és ...? (by NagyForMák)