Rólunk:

 
A 2021-2022-es tanév Mákvirágjai:                     ... valamint a NagyForMák:
 
  1. Bárdy Barnabás 6.b                                   Bálintfy Cintia
  2. Bárdy Marcell m.v.                                     Bárdy Marcell
  3. Bittera Maja 6.d                                        Czégeni István
  4. Csentei Lili 6.b                                          Csizmazia Kamilla
  5. Csongár Mátyás 8.b                                   Endrédi Nóra
  6. Darmai Dániel 5.b                                      Fedoszov Emília
  7. Debreczi Alíz 5.b                                        Gerse Eszter
  8. Grnák Ádám 7.b                                        Kovács Botond
  9. Horváth Jázmin 7.b                                    Kovács Dániel
  10. Kádár Zsófia 6.a                                        Kovács Zoltán
  11. Kiss-Ochtinszky Karin 7.b                            Málits Cili
  12. Nyerusai Léna m.v.                                    Nyerusai Léna
  13. Nyerusai Luca 8.d                                      Ranga Réka
  14. Pacza Liliána 5.b                                        Szabó György
  15. Papp Kristóf 8.b                                         Wolf Ákos
  16. Pokk Dóra 5.b
  17. Radnai Csenge 6.b
  18. Stiller Kitti 7.b
  19. Szabó Kamilla 7.b
  20. Szatmári Réka 7.d
  21. Szebelédi Adrienn 5.b
  22. Tar Boldizsár 7.b
  23. Uvacsek Zsófia 7.b
  24. Varró Dorka 7.b
  25. Vizi Csenge 5.b
  26. Wolf Ákos m.v.
  27. Wolf Anna 6.d
  28. Xu An 8.b
  29. Zsizsik János 6.b
A 2020-2021-es tanév Mákvirágjai:                     ... valamint a NagyForMák:
  1. Balogh Petra 8.b                                  Bálintfy Cintia
  2. Bárdy Marcell 8.c                                 Czégeni István
  3. Bistey Brigitta 6.b                                Endrédi Nóra
  4. Csizmazia Kamilla 8.b                           Fedoszov Emília
  5. Csongár Mátyás 7.b                             Gerse Eszter
  6. Grnák Ádám 6.b                                  Kovács Botond
  7. Horváth Jázmin 6.b                              Kovács Dániel
  8. Kiss-Ochtinszky Karin 6.b                      Kovács Zoltán
  9. Málits Cili 8.b                                       Szabó György
  10. Nyerusai Léna 8.c
  11. Nyerusai Luca 7.d
  12. Ranga Réka 8.b
  13. Stiller Kitti 6.b
  14. Szabó Kamilla 6.b
  15. Szőke Bende 7.b
  16. Tar Boldizsár 6.b
  17. Uvacsek Zsófia 6.b
  18. Varró Dorka 6.b
  19. Wolf Ákos 8.c
  20. Wolf Anna 5.d
  21. Xu An 7.b
 
 
A 2019-2020-as tanév Mákvirágjai:                            ... valamint a NagyForMák:
  1. Bárdy Marcell 7.c                                         Bálintfy Cintia
  2. Bernáth Ádám Levente 7.e                           Czégeni István
  3. Bistey Brigitta 5.b                                        Endrédi Nóra
  4. Czégeni Anita 8.b                                        Fedoszov Emília
  5. Csige Johanna 5.b                                       Gerse Eszter
  6. Csizmazia Kamilla 7.b                                   Kovács Botond
  7. Csongár Mátyás 6.b                                     Kovács Dániel
  8. Galló Gréta 6.b                                            Kovács Zoltán
  9. Gerse Réka 6.b                                            Szabó György
  10. Grnák Ádám 5.b
  11. Grnák Anna 8.b
  12. Horváth Jázmin 5.b
  13. Horváth Réka 6.d
  14. Kardos Kinga 7.c
  15. Kelemen Kristóf 4.a
  16. Kiss-Ochtinszky Karin 5.b
  17. Málits Cili 7.b
  18. Nyerusai Léna 7.c
  19. Nyerusai Luca 6.d
  20. Papp Kristóf 6.b
  21. Ranga Réka 7.b
  22. Stiller Kitti 5.b
  23. Szabó Kamilla 5.b
  24. Szőke Bende 6.b
  25. Tar Boldizsár 5.b
  26. Uvacsek Zsófia 5.b
  27. Varró Dorka 5.b
  28. Wolf Ákos 7.c
  29. Wolf Anna 4.d
  30. Xu An 6.b
 
A színjátszó kör tagjai a 2018/2019-es tanévben: 
  1. Bárdy Marcell 6.c
  2. Bernáth Levente 6.e
  3. Czégeni Anita 7.b
  4. Csizmazia Kamilla 6.b
  5. Csongár Mátyás 5.b
  6. Galló Gréta 5.b
  7. Grnák Anna 7.b
  8. Hatos Laura 7.b
  9. Horváth Réka 5.d
  10. Kardos Kinga 6.c
  11. Kelemen Kristóf 3.a
  12. Korponai Eszter 5.b
  13. Kovács Botond 10. ?
  14. Kovács Szellő 5.b
  15. Málits Cili 6.b
  16. Nyerusai Léna 6.c
  17. Nyerusai Luca 5.d
  18. Papp Kristóf 5.b
  19. Ranga Réka 6.b
  20. Szabó Hanna 5.b
  21. Szabó Mikolt 5.d
  22. Szőke Bende 5.b
  23. Xu An 5.b
 

A színjátszó kör tagjai 2018-ben (ezt hadd hagyjam így...:)

  1. Assani Áron 8.b
  2. Bálintfy Cintia 11. valami
  3. Bárdy Marcell 5.c
  4. Béres Lili 9.valami
  5. Bernát Levente Adrián 5.e
  6. Bodonyi Balázs 8.c
  7. Czégeni Anita 6.b
  8. Czégeni István 8.b
  9. Csizmazia Kamilla 5.b
  10. Dékány Krisztián 8.c
  11. Farkas Boróka 5.b
  12. Farkas Bulcsú 7.c
  13. Hatos Laura 6.b
  14. Juhos Fanni 8.c
  15. Kardos Kinga 5.c
  16. Kelemen Kristóf 2.a (!!!)
  17. Kis Hanna 5.d
  18. Kovács Botond 9. valami
  19. Kovács Zoltán 8.d
  20. Málits Cili 5.b
  21. Matisz Antónia 6.b
  22. Nagy Evelin 7.a
  23. Nyerusai Léna 5.c
  24. Ovcsár Kata 5.d
  25. Papp Vanessza 6.b
  26. Quasem Said 8.vc
  27. Ranga Réka 5.b
  28. Szilágyi Barnabás 5.c
  29. Tóth Alexandra 8.c

 

 

 

 

Műveink:

Békakirály (2004)

Az erdei kunyhó  (2005)

Mátyás király történetei (2006)

Segítség, ember! (2007)

Egypercesek (2008)

Szegény Dzsoni és Árnika (2009)

Elek apó meséi-vel (2010)

Az ezeregyéjszaka meséi (2011)

A Rejtekadó-erdő meséi (2012)

Lidérc anyó kendője (2013)

A kiskakas gyémánt félkrajcárja (2014)

Az igazmondó  juhász (2015)

A Négyszögletű Kerek Erdő meséi (2016)

Doktor Bubó és az évszázad bűnténye (2016)

Panov apó meséje (2016)

Lúdas Matyi (2017)

A mi János vitézünk (2017)

A hét kecskegida és a farkasok (2018)

Az elcserélt ajándék (2018 karácsonya)

Rigócsőr királyfi és a Mesék kútja (2019)

Rómeó, és ...? (by NagyForMák)